Special Promotions for Non profits

Choose any combination of 9 different flavors! You get 20 Sticks per box and each box can be a different flavor! Boxes cost $22 each.

You can sell each stick for $1.50 each:
• In Class • In School • At Games • At Your School Store •
• In The Community • Let Your Family Sell Them At Work

You make $.40 profit per snack stick! For every
case you sell you make $11 profit! You Make $8 Caddie
and $96 a case profit!